Plants are expensive and need to be looked after. For clients who have used any of our services, we can offer on-going advice on design, styling and planting.

At Gardeny, we take a cooperative approach, developing the design concept together with our clients, tailoring the service according to their taste, needs and budget.

To further assist our clients with the upkeep of their gardens, we can also recommend landscape maintenance contractors and gardeners to help with regular garden care.

A modern irrigation system turns time you spend watering into leisure time and - if you want - can control the irrigation of your entire garden.

We are nice people with a lot of experience.

Karty už mají v kanceláři vážené místo. Díky za to.

Lenka, vedoucí Salesiánského střediska mládeže ( Lenka, vedoucí Salesiánského střediska mládeže )

Dneska jsem je ukazovala kolegům na pedagogické poradě, jedna kolegyně si je hned bere na dramaťák a ostatní za mnou chodí, jak je to úžasné a skvělá inspirace. Tak tohle radostné nadšení z něčeho, co nám ve středisku dává smysl, posílám dál.

Každému je hrdě ukazuji a jsou z nich nadšení 🙂 

Richard, školní psycholog ( Richard, školní psycholog )

Koupil jsem si vaše karty ctností a chci ti napsat, jak jsou krásné a jakou mi udělaly radost! Už se těším, až je s dětmi u nás ve škole použiji.

Ctnosti nám přinesly do školky sounáležitost, samostatnost, důvěru a lidskost, také spolupráci, spravedlnost a pořádný kus odvahy.

Martina, ředitelka MŠ Karla IV ( Martina, ředitelka MŠ Karla IV. )

Tohle už pro děti nejsou jen prázdná slova, už dobře vědí, co se za těmi slovy skrývá. Dokáží tyto vlastnosti objevovat u sebe i u druhých.

Bring nature in your home.

We don’t cut corners to maximize our profit.

[ninja_form id="17"]