zážitkový prodloužený víkend pro rodiče a děti 5-10 let o rodinných ctnostech a vzájemnosti

30.5.-2.6.2024, Vysočina, PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Na jakém Rocku si frčí vaše rodinná smečka? Soft Rock? Glam Rock? Hard Rock nebo Punk? Každý má svůj styl.

Pojeďte se s námi vyladit, užít si legraci při hrách uvnitř i venku a zažít vzájemnost v nových situacích. I když to může vypadat jako hudební festival, není to tak a není třeba umět hrát na žádné hudební nástroje. Budeme si hrát, povídat si, koukat na raníčky, počítat ovečky a dávat jim jména a určitě půjdeme v noci do lesa hledat tajemné místo. Budeme také pracovat s kartami ctností a povídat si o jedinečnosti své smečky. 

Chceme vám nabídnout inspiraci, jak se ctnostmi pracovat doma a jak využít karty ctností pro významné i běžné rodinné chvíle. Otevřeme i téma méně příjemných rodinných situací, kdy každý chce něco jiného a může to doma skřípat. Zjistíme, jak takové situace pomocí jazyka ctností zvládat. Chceme prostě podpořit přirozenou sílu vaší rodiny. Každá ji má, i když se někdy může zdát, že někam zmizela. Známe to taky 🙂

Máte-li jedno dítko ve věku do 10 let a druhé nad 10 let, můžete si vybrat, zda pojedete na tento kurz anebo kurz Tajemná hora Kailás.

Vede: Martina Štolbová – v případě dotazů ke kurzu můžete volat na tel: 608 522 651

Tým: Jakub Šneidr, Veronika Žáková, Václava Tobková, Kamil Gavenda

Náš lektorský tým si můžete prohlédnout zde 

Co je v ceně:

  • ubytování v chatkách nebo na pokojích v budově
  • strava 5x denně včetně pitného režimu
  • originální zážitkový program pod vedením špičkových lektorů
  • materiál pro rodinné tvoření
  • hodnotný dárek pro každou rodinu

 

Místo: Rekreační středisko Naděje 

Typ ubytování: kombinace chatek a pokojů v hlavní budově (chatky pro 4-5 členné rodiny, pokoje pro menší rodinné skupinky). 

Strava: 5x denně včetně pitného režimu po celý den (ubytovatel zohledňuje stravovací specifika, která je potřeba uvést v přihlášce)

Program: originální zážitkový program od rána do večera

Cena se odvíjí od počtu členů rodiny a je rozdělena na programové náklady (spotřební i programový materiál, dárek pro rodinu, odměny, doprava, ubytování a strava lektorů) a náklady provozní (3x ubytování, 3x plná penze včetně pitného režimu, rekreační poplatek).

Programové náklady na 1 os. … 2 990,- 

Provozní náklady dospělý … 3 100,-

Provozní náklady dítě … 2 700,-

Do celkové ceny se náklady násobí podle počtu členů rodiny.

 

CzechEnglish