Karty ctností pro děti aneb Výchova ke ctnostem v MŠ

Webinář (9-13:30h)

TERMÍN: další termín bude vypsán až na podzim
CENA: 600,-Kč

Máte chuť nakouknout pod pokličku Výchovy ke ctnostem? Nabízíme inspirativní webinář plný nápadů, jak používat karty ctností při práci v mateřské škole. Zjistíte, jakým jednoduchým způsobem lze aplikovat Výchovu ke ctnostem právě ve vaší mateřské či lesní škole.

Webinář proběhne v maximálním počtu 12 lidí, abychom měli prostor se ptát a vzájemně se inspirovat. Těšíme se na Vás. Pro bližší info a přihlášení klikněte zde.

Tento webinář lze také uskutečnit na objednávku přímo pro vaší školu. Pro bližší info nás kontaktujte na adrese info@vychovakectnostem.cz

Karty ctností pro děti aneb Výchova ke ctnostem na 1.st ZŠ

Webinář (15:30-20:00h)

TERMÍN: další termín bude vypsán až na podzim
CENA: 600,-Kč

Tento webinář vám představí, jakým způsobem můžete výchovu ke ctnostem zapracovat do vašeho povolání učitele či průvodce, aniž by vám ubyl čas na výuku. Karty ctností mohou krásně doplnit učivo a zároveň v dětech probouzet vnitřní kvality osobnosti. Na konkrétních příkladech si ukážeme, jak se dají karty propojit s výukou v různých tématech, jak s nimi pracujeme při sebehodnocení dětí, jak nám mohou pomoci při řešení konfliktů.

Webinář proběhne v maximálním počtu 12 lidí, abychom měli prostor se ptát a vzájemně se inspirovat. Těšíme se na Vás. Pro přihlášení klikněte zde.

Tento webinář lze také uskutečnit na objednávku přímo pro vaší školu. Pro bližší info nás kontaktujte na adrese info@vychovakectnostem.cz

Výchova ke ctnostem v oddílech a dalších volnočasových skupinách

Webinář (8-12:30h)

TERMÍN: 30. 6. 2021 a poté až na podzim
CENA: 600,-Kč

Tento webinář vám představí, na čem je výchova ke ctnostem postavena a jakým způsobem ji můžeme zapracovat do oddílové či klubové činnosti - schůzek, víkendových akcí, příměstských i pobytových táborů. Jednoduchá metodika, která vám může pomoci pracovat na smysluplném ovlivňování dětí a mládeže.

Webinář proběhne v maximálním počtu 12 lidí, abychom měli prostor se ptát a vzájemně se inspirovat. Pro přihlášení klikněte zde.

Pro koho je webinář určen: Pracovníci volnočasových organizací, oddíloví vedoucí, organizátoři víkendových akcí, organizátoři letních táborů, kdokoliv, kdo připravuje programy pro děti a mládež.

Tento webinář lze také uskutečnit na objednávku přímo pro vaší organizaci. Pro bližší info nás kontaktujte na adrese info@vychovakectnostem.cz

Výchova ke ctnostem doma

Webinář (16-19:00h)

TERMÍN: další termín bude vypsán až na podzim
CENA: 450,-Kč

Tento webinář vám ukáže, jak se dají karty ctností využít v domácím prostředí, s vlastními dětmi, partnery, rodiči a všemi, na kterých vám záleží. Ctnosti oživené doma umí vykouzlit větší domácí vzájemnost, respekt a radost. Ukážeme si, jak se ctnostmi doma začít, jak je oživovat v běžných domácích činnostech, jak z nich udělat společný záměr a jaké drobné rituály je hezky podpoří.

Webinář proběhne v maximálním počtu 12 lidí, abychom měli prostor se ptát a vzájemně se inspirovat. Pro bližší info a přihlášení klikněte zde.

Pro koho se webinář určen: Členové domácnosti a rodiny, od 16 let. Na semináři nebudeme pracovat přímo s dětmi. Seminář má za cíl vás k takové práci inspirovat

Odebírejte novinky